سال 2018 یک سال وحشتناک بود زیرا اطلاعات ما به دلیل PC hacks و شکسته شدن در سازمان های گسترده گسترده گسترش یافته است. به این ترتیب، نام و آدرس ایمیل شما یده شده است. در حال حاضر و دوباره، اطلاعات فردی دیگر، به عنوان مثال، محل ست، شماره تلفن و حتی اطلاعات درمانی شما کشف شد. امسال احساس می کنم ضروری است که شما انرژی خود را در امنیت الکترونیکی خود سرمایه گذاری کنید. چیزهایی که آنها هستند، چه می توانید انجام دهید تا خودتان و اطلاعات آنلاین خودتان را محافظت کنید؟

کلمه عبور:

برای شروع با یکدیگر در رکورد. این باید بیش از 12 کاراکتر باقیمانده، جعبه، اعداد و تصاویر را کاهش دهد. سعی نکنید آن را یک کلمه واژگانی بسازید. چگونه می خواهید این کلمات عبور جدید را کنترل کنید؟ پاسخ مناسب یک مدیر مخفی است، بسیاری وجود دارد. من از DashLane استفاده می کنم کشف کنید که دوست دارید، و زندگی شما را بسیار کمتر خواستار خواهد شد. آنها در تمام مراحل و ابزارها برای تلفن همراه، رایانه لوحی و محل کار کار می کنند.

تأیید دو عامل:

این محل پس از وارد کردن کلمه ی مخفی جالب شماست، سایت با استفاده از محتوای یا ایمیل یک کد را به تلفن همراه خود ارسال می کند. برای دسترسی باید کد را در سایت وارد کنید. این کد فقط برای یک دوره زمانی کوتاه است. شما باید حداقل به طور خاص از این سایت استفاده کنید. در صورت استفاده از فیس بوک یا نمایش مشخصات عمومی در مورد گرفتن اطلاعاتی از این اطلاعات مانند یک مضطرب، می توانید از آنچه شما پیدا می کنید شگفت زده شوید.

در این سال، من می خواهم به شما در مورد آنچه که پس از اطلاعات سال انجام می دهید احساس خوبی داشته باشید. . دستور کار خود را با کسی به خانه بازگردانید شما می توانید برای هر بحران پزشکی یا بحران حمل و نقل به خانه را پرداخت. در نهایت، اگر شما نمی توانید بروید، در مورد کجا می دانید.

جورج اولیانی یک متخصص امنیتی با مسافت های طولانی از اجرای قانون و امنیت است. او مدرک کارشناسی در عدالت کیفری و کسب و کار را با تمجید به دست آورد. جورج دارای سه مجوز ایالات متحده در مورد استانداردهای قفل مختلف است. این ترکیب جورج و شرکت Locking Systems International خود را قادر می سازد توانایی قابل توجهی را برای مشتریان با امنیت مناسب با هزینه معقول ارائه دهد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها